Home Clean

Čisticí prostředky hrají v moderní společnosti významnou roli. Přináší hygienickou čistotu a jsou tak velmi důležité pro zdraví nás všech. Produktová řada ESSENS Home Clean je tvořena zcela bezpečnými čisticími prostředky pro domácnost, ať už se jedná o vysoce koncentrované produkty či výrobky určené k přímému užívání.

ČISTÝ DOMOV = ZDRAVÍ A POHODA

Kompletní sortiment byl vyvinutý předními odborníky ve svém oboru na základě posledních trendů a za pomoci nejmodernější technologie. Nejvyšší důraz byl kladen na maximální bezpečnost všech výrobků a jejich pohodlné používání spotřebiteli. Všechny fáze výroby podléhají nejvyššímu stupni kontroly v souladu s platnými normami Evropské Unie, což zajišťují certifikáty kvality ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

MEZI ČTYŘI STĚŽEJNÍ BENEFITY ESSENS HOME CLEAN PATŘÍ:

  • vysoká účinnost
  • finanční úspora
  • kvalita a praktičnost
  • šetrnost k životnímu prostředí

ESSENS HOME CLEAN SE ŘADÍ MEZI NEJKVALITNĚJŠÍ A NEJBEZPEČNĚJŠÍ PRODUKTY SVÉHO DRUHU NA SVĚTOVÉM TRHU.

Vysokou účinnost zajišťují vhodně zvolené složky v nejlepším možném poměru, které zcela vyhovují životnímu prostředí, neboť jsou biologicky odbouratelné.

Praktické balení koncentrátů v hranatých litrových lahvích šetří nejen peněženku, ale i skladovací prostory v domácnosti.

Pečlivě vybrané příslušenství zaručuje snadnou manipulaci. Samostatně prodejná dávkovací pumpa je parametrována tak, aby při jednou stisku uvolnila 3 ml objemu tekutého prostředku a maximálně tak zjednodušila odměření doporučeného dávkování všech koncentrovaných produktů. Ředící láhev o objemu 500 ml s mechanickým rozprašovačem mlhy či pěny je optimálním nástrojem pro naředění koncentrátů do doporučené hustoty vhodné k okamžitému použití. Aby nedošlo k záměně ředěných prostředků výrobků, nabízíme i samostatně prodáváný set etiket vhodný k použití na ředící láhve.