Home Pharmacy

Novou produktovou řadu představila společnost ESSENS světovému trhu v létě 2014.

Hi-tech výroba - špičkové a revoluční technické řešení, které je při zpracování využito, zaručuje jedinečnost těchto doplňků stravy. Součástí složité technologie výroby je mikronizace - způsob, kterým se u léčiv, přírodních látek, vitamínů a minerálních látek zvyšuje jejich biologická dostupnost. Jde o zmenšování použitých surovin na částice velikostí mikrometrů a díky tomu má výsledná látka větší povrch, který vytváří předpoklady pro zlepšení a zrychlení jejího rozpuštění v organismu a tím i dosažení lepší účinnosti. Další využitou technologií je inhibice enzymů - proces, při kterém dochází ke snížení aktivity enzymů. U produktů Home Pharmacy je tomu dosáhnuto za použití přírodních látek kurkuminu a pepře. Unikátní technologií, která se díky produktům ESSENS Home Pharmacy poprvé objevuje na světovém trhu, je vícevrstvé potahování. Díky postupnému nanášení několika vrstev s obsahem aktivních látek a díky jejich správnému časování rozpouštění bylo dosáhnuto převratných účinků.

Všechny výrobky ESSENS Home Pharmacy jsou vyvinuty a vyráběny pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění přísných pravidel a norem. Účinné látky jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou.

Jako první produkt spatřil světlo světa v roce 2014 doplněk stravy Slim´SS, jež obsahuje standardizované rostlinné extrakty ve vhodném poměru, a to extrakt ze zeleného čaje a extrakt černého pepře. Díky svému složení Slim'SS ideálně přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.

Záhy poté byl zahájen prodej Slim'SS vit - komplex vitaminů A, D, E, K v jedné tabletě, které se doporučují doplnit při pravidelném užívání Slim´SS, a to již od druhého měsíce užívání.

Následně byl uveden doplněk stravy Flow´EN obsahující standardizované rostlinné extrakty ve vhodném poměru, tj. extrakt ze semene jírovce maďalu (kaštanu Aesculus hippocastanum) a extrakt černého pepře. Flow'EN je ideální pomocník pro ochranu cévního systému a výrazně přispívá ke snížení pocitu těžkých nohou.

Jako třetí letní novinka roku 2014 se představil doplněk stravy Head´ES. Ten obsahuje koenzym Q10 ve vhodné kombinaci se standardizovanými rostlinnými extrakty a B vitaminy a významnou měrou přispívá k normální psychické činnosti a snížení míry únavy a vyčerpání.

V roce 2015 se produktová řada ESSENS Home Pharmacy rozrostla o tři nové produkty.

Hard'EN obsahuje ve vhodném poměru účinnou kombinaci čtyř látek, a to extrakt zeleného čaje s katechiny, aminokyseliny L-ornitin a L-citrulin a extrakt černého pepře. Svým složením jde o jedinečný čistě přírodní produkt na podporu mužské erekce.

Další novinkou se stal čistě přírodní produkt na podporu kvalitního spánku ES'Leep. Ten obsahuje účinnou kombinaci pěti látek, a to extrakt šištice chmele otáčivého, extrakt plodů višně obecné, inositol, extrakt černého pepře a chrom.

Stejně jako předchozí novinky roku 2015 byl i třetí doplněk stravy Clea'NS vyroben na základě požadavků z řad členů Klubu ESSENS. Clea'NS obsahuje účinnou kombinaci čtyř látek, zejména extrakt z kůry šácholanu lékařského, enzym - proteázu z Aspergillus oryzae, extrakt černého pepře a vitamin A. Jedinečné složení tak ideálně působí jako čistě přírodní antiparazitikum.

I v následujícím období se bude tato produktová řada postupně rozšiřovat o nové výrobky.