Jak jsem se dostala k Essens?

01.02.2018

Psal se rok 2013, kdy jsem se přesně na můj svátek, tj. 26. 9., zaregistrovala u společnosti Essens. Parfémy Essens jsem znala. Věděla jsem, jak voní, jak dlouho vydrží, byla jsem s nimi spokojená. Do mého předchozího zaměstnání totiž půjčovala vzorník kamarádka jedné z kolegyň, a tak jsme si mohly očuchat a objednat parfémy u ní.

Párkrát jsem si takhle objednala. Pro sebe a pro rodinu.

Pak jsem poznala jinou holčinu a až od ní jsem se dozvěděla, že se do Essens mohu i zaregistrovat a nakupovat tak se slevou. To mi slečna předtím neřekla. Já jsem to nevěděla. Neměla jsem to ani jak zjistit... Zaregistrovala jsem se tedy k holčině, od které jsem se to dozvěděla. Ani mi nevadilo, že ona je z Hodonína a já z Českých Budějovic. Prostě mi byla sympatická a dnes jsem opravdu ráda, že jsem to tak udělala a že právě Anett je mojí sponzorkou u Essens.

Kdyby se mě předtím někdo zeptal nebo mi řekl, že je možnost se u Essens registrovat, určitě by mě zajímalo více informací a určitě bych se u té holčiny registrovala. Bohužel se mě ale nezeptala.

Ze začátku jsem chtěla převážně objednávat pro sebe a pro mou rodinu. Nic velkého. Sem tam jsem prodala parfém někomu dalšímu, měla jsem z toho okamžitý zisk, což také nebylo špatné. Postupem doby jsem ale přišla na to, že si s Essens mohu i přivydělat, a to nejenom prodejem, ale budováním vlastní sítě. Ano, možná si teď říkáte "klasické MLM". Taky jsem ze začátku k tomu moc svolná nebyla a také mi to trvalo. Z předchozích zkušeností jsem se zařekla, že MLM už dělat nikdy nebudu. Každý má za sebou něco, co ho ovlivní, podle toho se pak rozhoduje.

Přehodnotila jsem situaci. Protože jsem poznala marketingový plán, jak doopravdy funguje. A funguje hodně dobře. Provize jsou spravedlivě rozdělené, není to "letadlo". Když nic nedělám, nic si nevydělám, není to to, že bych byla na vrcholu pyramidy a válela si šunky a ostatní by na mě makali. Takhle to tedy rozhodně nefunguje. Je to o práci. Práci s lidma. Ten, kdo se u mě registruje, má mou oporu a podporu, nikdy v tom daný člověk není sám. To mě naučila Anett. A to je skvělé. Že v tom nikdy nejste sami.

Registraci určitě doporučuji - už jenom proto, že máte na všechny produkty slevu. Registrace vás nezavazuje k tomu "tak, teď ses registroval, tak koukej makat". O tom to není. Mám plno zákazníků, kteří si nakupují pro sebe a blízké okolí a nezajímá je marketongový plán. Ale jsou registrovaní. Protože mají slevu. Je to logické, když můžu mít zboží levněji, proč za to platit víc?

Registrace je zadarmo.

Ano, čtete dobře, je to zadarmo. Když se zaregistrujete na www.essens.cz, do ID sponzora zadáte 10020215, máte automaticky slevu na všechno zboží v e-shopu. Nic tím neriskujete - společnost Essens garantuje vrácení peněz ve 100% výši.

Andrea Gonšenicová