Nevíte si rady s výběrem vůně? Domluvte si schůzku.

03.03.2018

Jestliže se rozhodujete, jaký parfém si vybrat nebo si nejste jistí výběrem jiného produktu od Essens, není problém si domluvit nezávaznou schůzku se mnou. Nekoušu, jsem normální, přátelská osoba, která Vám ráda všechno vysvětlí a vezme produkty na vyzkoušení s sebou.

Pohybuji se po celých Českých Budějovicích a okolí, tzn. cca do 20 km od Českých Budějovic.

Schůzovat můžeme v kavárně, u Vás doma, nebo pokud bude přát počasí, klidně i někde venku na dece (to si ale ještě chvilku počkáme :-) ) ... Zkrátka kde Vám to bude nejlépe vyhovovat a kde se budete cítit dobře.

A co nás na schůzce čeká a jak vlastně taková schůzka probíhá?

Schůzka je nezávazná. Připravte se na to, že Vás do ničeho nutit nebudu. Takže pokud si přejete být přemlouváni a do něčeho nuceni, prosím, neozývejte se mi :-) Bude to hlavně informativní schůzka - jaké jsou možnosti u společnosti Essens, jaké mají produkty, co všechno vyrábějí, můžete dokonce ochutnat i domácí jogurt nebo Aloe vera drink a mnoho dalších mňamek, navoníme se, namažeme, můžeme se i namalovat, zkrátka budete z toho mít pěkný zážitek a budete mít nad čím přemýšlet.

Jde hlavně o to, pokud byste měli o nějaký produkt zájem, tak abyste nekupovali zajíce v pytli. Abyste měli možnost produkty nejdříve na vlastní kůži vyzkoušet, poslechnout si o nich, co to je, jak to funguje, k čemu to je... Abyste si udělali sami obrázek o tom, co společnost Essens nabízí, jaké jsou možnosti, proč mají tak kvalitní výrobky a ceny jsou více než příznivé... A sami poté učinili rozhodnutí buď "Ano, zaujalo mě to, chci se dozvědět více informací" nebo "Ne, vůbec mě to nezaujalo, nechci to už nikdy ani vidět, slyšet, cítit". Protože přes e-shop si ty věci nemůžete osahat, přivonět si k nim, težko se něco objednává když ani nevíte, jak to vypadá na vlastní oko.

Pokud by Vás na schůzku bylo víc, není to problém. Naopak, čím víc nás bude, tím větší sranda. :-)

Ráda se přizpůsobím samozřejmě i podle Vašich časových možností. Společně najdeme nějaký vhodný termín. Jsem flexibilní, mobilní, pojízdná... a tak dále :-D

Takže pokud Vás to zaujalo, moje nabídka platí do odvolání. Schůzku si můžete domluvit na tel. č. +420 777 089 119 nebo e-mailem na info@essenscb.cz.

Budu se těšit!

Andrea Gonšenicová