Registrace do Klubu Essens - ano, či ne?

05.02.2018

Máte kartičku do drogerie? Do lékárny? Do obchodu? Na tankování pohonných hmot? Sbíráte na kartičku body? A za ty body si pak můžete něco nakoupit nebo dostanete slevu nebo nějaký jiný benefit?

Registrace v Essens je něco podobného. Po registraci na stránkách https://www.essens.cz/registration.php (do ID sponzora uveďte 10020215) dostanete své přihlašovací jméno (=ID číslo) a heslo (=PIN), pod kterým se přihlásíte do e-shopu www.essens.cz a nakupujete za členské zvýhodněné ceny. Body sbíráte také. A je jen na vás kolik si jich nasbíráte a jak s nimi naložíte.

Essens nabízí tři možnosti spolupráce.

Jakou si vyberete, je čistě jen na vás.

 1. Registrujete se a budete nakupovat pro sebe a pro své nejbližší za členské (výhodnější) ceny a ušetříte až 33% slevy.
 2. Registrujete se a budete nakupovat pro sebe a pro své nejbližší a navíc sem tam prodáte nějaký parfém či jiné zboží kamarádům/kamarádkám či známým. Protože ať chcete nebo ne, navoníte se parfémem a jste chodící reklama. Ostatní si toho všimnou, pochválí vám parfém, že krásně voníte, zeptají se, co to je a kde jste to koupili. Budou si to chtít objednat také, vy to nakoupíte na nákupní ceny a prodáte za doporučené prodejní ceny. Máte okamžitý zisk.
 3. Třetí forma spolupráce, která se mně osobně líbí nejvíc :) je, že vám Essens dává možnost vydělat si stejně, jako byste chodili do práce, akorát s tím rozdílem, že do práce musíte chodit od - do, máte danou pracovní dobu a danou měsíční mzdu, která má svůj strop. V Essens si pracovní dobu uzpůsobíte vašim potřebám, jak se to hodí vám. A kolik si vyděláte? To záleží čistě jen na vás. Máte pravidelný příjem.

Společnost Essens má velmi dobře vypracovaný marketingový plán, který je veřejně dostupný na stránkách: https://www.essens.cz/business.php. V podstatě je to o tom, že produkty firmy Essens doporučujete a ukazujete svému okolí (je to stejné, jako když jdete do kina a jste z filmu nadšení - doporučím ho ostatním ať se na něj podívají). Vaši známí si mohou nakoupit za členské ceny stejně tak, jako vy. Protože vy jim tu možnost dáte, nabídnete jim totiž možnost registrace a tím pádem si tvoříte vlastní síť. A pokud je dotyčný ze Slovenska a ne z České republiky? Nevadí. Můžete zaregistrovat člověka ze Slovenska, Ruska, Španělska, Itálie, Německa, Chorvastka, Francie, Anglie, Řecka... a tak dále. No není to úžasné? Výplatu vám platí firma formou provizí dle výše zmíněného marketingového plánu. Všichni začínáme úplně stejně, a to od nuly. A nikdy - upozorňuji - NIKDY - na to nejste sami. Jsme tým :)

Essens nabízí kvalitní výrobky denní potřeby.

Nejsou to jen parfémy, ale i přírodní kosmetika a potravinové doplňky Aloe vera a Colostrum, dekorativní kosmetika Essens Beauty, Home pharmacy, úžasný Lactoferrin atd. atd. Stále přibývá nové zboží, stále jsou nějaké novinky. Je to obrátkové zboží, takže se nemůže stát, že si člověk neobjedná, když je s výrobky spokojený. Pokud jste to ještě nevyzkoušeli a chystáte se to vyzkoušet, věřte mi, že už měnit nebudete. Každý si vybere něco.

Například parfémy. Essens parfémy mají 20% vonných esencí. Jen pro informaci, kolínská voda má 3-5%, toaletní voda (označována jako "Eau de Toilette") 4-8%, parfémovaná voda (označována jako "Eau de Parfum") 8-15%, parfém (označován jako "Parfum") 15-30% vonných esencí. Tak. A teď se jděte podívat do koupelny, kde máte na poličce vystavený "parfém" za minimálně 2.000 Kč, kolik má vonných esencí. Možná jste právě zjistili, že máte doma parfémovanou vodu, nikoli parfém. Tak mám pro vás dobrou zprávu. Ten samý parfém, který máte doma vystavený na poličce, seženete u Essens (bez registrace) za 440 Kč/50 ml. Možná si teď říkáte, že je to levný šunt. Omyl.

Proč jsou parfémy tak levné?

Essens nemá reklamu. V televizi ani nikde jinde. Reklama jsou lidi. Spokojení zákazníci, kteří to doporučí dál. Je to česká firma. Parfém putuje z výroby přímo na pobočku v Brně, odkud se distribuuje konečnému zákazníkovi. Mají krásný, jednoduchý flakón - jsou všechny stejné, označeny čísly. Proto si Essens může dovolit mít tak dobrou cenu.


Když bychom to shrnuli, jaké jsou tedy výhody a nevýhody registrace?

Výhody
 • registrace je zdarma
 • nakupuji levněji za členské ceny
 • není stanovena výše objednávky
 • nemusím nakupovat každý měsíc
 • mohu si přivydělat
 • mohu to mít jako hlavní příjem
 • ušetřím čas i peníze
 • mohu získat firemní automobil
 • v jaké práci vás za vaše výsledky odmění dovolenou zdarma? Zde ano ;-)
 • a spoustu dalších výhod...

Nevýhody

 • až na nějakou přijdu, dám vám vědět :-)

Ještě nejste registrovaní? Tak na co čekáte? :-)