Lactoferrin

Exkluzivní produktová řada ESSENS Lactoferrin vznikla na základě myšlenky PharmDr. Milana Krajíčka, mezinárodně uznávaného experta a farmaceuta, představit světu čistě přírodní produkty s tak obrovským pozitivním vlivem na lidský organismus.

Jde o převratné produkty, který díky svým vlastnostem, ale i technologii zpracování, vysoce převyšují obdobné produkty s přídavkem Lactoferrinu.

ESSENS LACTOFERRIN JE TOTIŽ ZÍSKÁVANÝ ZÁSADNĚ Z ČERSTVÉHO BOVINNÍHO MLÉKA. Lactoferrin používaný v nejrůznějších produktech jiných společností, se zpracovává ze syrovátky - odpadního materiálu vznikajícího při mlékárenské výrobě. Avšak při srovnání s Lactoferrinem získaného z mléka, dosahuje Lactoferrin ze syrovátky maximálně 20% kvality. Samotný proces izolace z mléka u námi používaného Lactoferrinu probíhá speciálními technologickými postupy tak, aby u něj nedošlo k žádnému poškození a byly zachovány veškeré jeho výjimečné hodnoty.

Lactoferrin je multifunkční protein z rodiny transferinů (přenašeč stopových prvků v krvi, jako jsou např. železo, měď a zinek), který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je zastoupen v exokrinních sekretech a především v krevní plazmě a bílých krvinkách. Lactoferrin je v malém množství obsažen ve VŠECH tělních tekutinách, je totiž součástí VROZENÉ imunity.

Na trh tak byly uvedeny dva exkluzivní produkty, a to ESSENS Lactoferrin Tablets a ESSENS Lactoferrin Unguentum.