VZORKY ZDARMA

Rádi byste vyzkoušeli produkty z řady ESSENS HOME CLEAN, ale nejste si jistí, zda Vám budou vyhovovat?

Máme pro vás řešení. Nabízíme vzorky vybraných produktů z řady ESSENS HOME CLEAN ZDARMA, zaplatíte pouze poštovné, a to je 58 Kč (Česká republika). Poštovné se hradí předem na bankovní účet, poté Vám max. do 2 prac. dnů bude zaslán balíček se vzorky.

Aktivní složky produktů z řady ESSENS HOME CLEAN pochází z přírodních zdrojů, proto jsou biologicky rozložitelné, čili netoxické pro životní prostředí. Jsou šetrné k pokožce a dermatologicky testované.


Co balíček obsahuje?


1. FABRIC SOFTENER - ZMĚKČOVAČ TKANIN/AVIVÁŽ

Na výběr ze 3 druhů vůní: FRESH/svěží, FLORAL/květinová, COCONUT/kokosová vůně - vyberte si prosím jednu vůní, kterou chcete vyzkoušet (účinné složení změkčuje všechny druhy prádla, které se tak stává pohodlnější a příjemnější na nošení, méně se mačká a snadněji žehlí)

2. DISHWASHING LIQUID

Čisticí prostředek na mytí nádobí (vhodné na všechny druhy nádobí z materiálů jako je porcelán, sklo, keramika, smalt, nerez, ale i na křištál a jemné stříbro)

3. TABLETS DISHWASHER MACHINE

Tableta do myčky na nádobí (vhodné na všechny druhy nádobí určené do myčky jako je sklo, příbory, talíře, hrnce, pánve i pekáč)

4. GLASS CLEANER

Čisticí prostředek na skleněné povrchy (ideální pro všechny typy skel, okna, zrcadla i lesklé povrchy)

5. BATHROOM CLEANER

Čisticí prostředek na koupelnové povrchy (určeno pro všechny koupelnové povrchy jako jsou keramické obklady, sklolaminát, porcelán, nerezová ocel i plast)

6. KITCHEN CLEANER

Čisticí prostředek na kuchyňské povrchy (určeno pro všechny kuchyňské plochy, varné desky, sporáky, domácí spotřebiče, nerez i přírodní kámen)

7. MULTI PURPOSE CLEANER

Víceúčelový čisticí prostředek (ideální na všechny typy nečistot a na všechny omyvatelné povrchy jako jsou laminát, plast, lakované dřevo, kámen, mramor, syntetika, včetně omyvatelných zdí, keramických dlaždic, umyvadel, van, toalet, dřezů, vodovodních baterií i sprch, použití je vhodné i na kuchyňské povrchy a sklokeramické varné desky)

Máte zájem o vzorky zdarma?

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.