VZORKY


ESSENS Home Clean - vzorky na zkoušku zdarma, platíte pouze poštovné!

Čisticí přípravky bez chemie, biologicky odbouratelné, netoxické k životnímu prostředí, šetrné k pokožce. Všechny čisticí prostředky jsou dermatologicky testované.

BALÍČEK OBSAHUJE:

1. Změkčovač tkanin = AVIVÁŽ

(na výběr ze 3 druhů - fresh/svěží, floral/květinová, coconut/kokosová)

Účinné složení změkčuje všechny druhy prádla, které se tak stává pohodlnější a příjemnější na nošení, méně se mačká a snadněji žehlí. Speciální mikrokapsle zajišťují postupné uvolňování vůně i po delším uskladnění. Na jednotlivých vláknech se vytváří slabý film, díky němuž nečistoty nepronikají až ke tkanině, a tu je pak možné lépe vyprat. Snižuje výskyt statické elektřiny. Vhodný pro ruční praní i praní v pračce pro všechny typy tvrdosti vody. Neobsahuje fosfáty ani bělidla, chlór, barviva, EDTA a NTA.

2. Dishwashing liquid - čisticí prostředek na mytí nádobí

Účinná mycí síla se svěží citronovou vůní pro zářivě čisté nádobí, speciální přírodní složení dokonale odstraňuje nečistoty a perfektně rozpouští mastnotu, a to i při velmi nízkých teplotách. K vytvoření bohaté pěny zajišťující dokonalý mycí efekt postačí jen pár kapek. Ideální k odmočení zaschlých zbytků potravin a těžce připálených hrnců. Vhodné na všechny druhy nádobí z materiálů jako je porcelán, sklo, keramika, smalt, nerez, ale i na křišťál a jemné stříbro. Bez obsahu fosfátů, silných kyselin, alkálií a bělicích činidel.

3. Tablets Dishwasher machine - tablety do myčky

Výkonný čistič, sůl a leštidlo v jedné tablet. Maximální čisticí síla tablet zbaví povrch nádobí zaschlého jídla a pečlivě jej vyčistí. Chrání nádobí i myčku před vznikem matného povrchu, skvrnami od vodního kamene a zabraňují usazování nečistot ze zbytků potravin. Snadno se ve vodě rozpouští a zabraňují nepříjemnému zápachu z myčk. Speciální přírodní složky přispívají ke snížení leptání skleněných povrch. Vhodné na všechny druhy nádobí určené do myčky jako je sklo, příbory, talíře, hrnce, pánve i pekáč. Bez obsahu fosfátů, geneticky modifikovaných organismů (GMO free), ropných a živočišných složek.


4. Glass cleaner - čisticí prostředek na skleněné povrchy

Maximální čisticí efekt bez oplachování s dosažením zářivého lesku bez šmouh. Ideální pro všechny typy skel, okna, zrcadla i lesklé povrchy. Bez obsahu fosfátů, silných kyselin, alkálií a bělicích činidel. Snižuje riziko zanesení nečistot do skleněných povrchů, čímž se zvyšuje jejich životnost.

5. Bathroom cleaner - čisticí prostředek na koupelny

Pokud s tímto přípravkem umyjete ZRCADLO v koupelně - NEZAMLŽUJE SE !!! :-)

Maximální čisticí efekt a příjemná svěží vůně pro hygienicky čistou a provoněnou koupelnu

efektivně a bez drhnutí odstraňuje i ty nejodolnější nečistoty, vápenaté usazeniny i vodní kámen. Určeno pro všechny koupelnové povrchy jako jsou keramické obklady, sklolaminát, porcelán, nerezová ocel i plast.

6. Kitchen cleaner - čisticí prostředek na kuchyně

Maximální čisticí efekt bez šmouh a příjemná svěží vůně citrusů pro zářivě čistou a provoněnou kuchyni, speciální přírodní složení dokonale odstraňuje i ty nejodolnější nečistoty a perfektně rozpouští mastnotu. Určeno pro všechny kuchyňské plochy, varné desky, sporáky, domácí spotřebiče, nerez i přírodní kámen. Bez obsahu fosfátů, silných kyselin, alkálií a bělicích činidel, při užívání neuvolňuje škodlivé výpary.

7. Multi purpose cleaner - víceúčelový čisticí prostředek

Maximální čisticí efekt a příjemná svěží vůně, která provoní celý interiér. Jednoduché použití pro úklid bez šmouh, matného povlaku a stop po stékajícím přípravku. Zanechává lesklý povrch i bez potřeby oplachování. Možný způsob ředění buď ve kbelíku s vodou nebo v praktické ředící láhvi s rozprašovačem. Maximálně šetrný k pokožce rukou a současně vysoce účinný na silné nečistoty. Ideální na všechny typy nečistot a na všechny omyvatelné povrchy jako jsou laminát, plast, lakované dřevo, kámen, mramor, syntetika, včetně omyvatelných zdí, keramických dlaždic, umyvadel, van, toalet, dřezů, vodovodních baterií i sprch, použití je vhodné i na kuchyňské povrchy a sklokeramické varné desky. Mnohostranné využití i mimo interiér, např. zahradní či balkonový nábytek. Hravě si poradí s nečistotami na všech povrchových úpravách motorových vozidel, jako jsou laky, vinylové folie, plast, vyčistí i chromové doplňky a gumová těsnění.


CENA BALÍČKU ZA TĚCHTO 7 VZORKŮ: 0,- Kč

Platíte pouze 65,- Kč poštovné!


Objednejte si balíček vzorků na zkoušku pouze za cenu poštovného!

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.